Doručenie vašich objednávok zabezpečuje:

 

Vaše bezpečné platby zabezpečuje:

Go Pay platby

 

Vaše osobné údaje chráni SSL certifikát:

 

------------------------------------------

Fandíme Slovensku

Vítame Vás na stránkach internetového obchodu Tvojklub, ktorý vznikol ako následok nedostatočnej ponuky kvalitných fans dresov na slovenskom trhu. Internetový obchod Tvojklub Vám prináša produkty vysokej kvality, výnimočného dizajnu a predovšetkým od originálnych výrovcov ako sú značky NIKE, REEBOK, ADIDAS, PUMA, ATAK a mnohe iné. Chceme všetkých návštevníkov stránky a stálych zákazníkov upozorniť, že pred objednávkou odporúčame si prečítať obchodné podmienky, aby sa tak predišlo prípadným komplikáciám. Príjemné nakupovanie Vám želá tím Tvojklub.

 

 

 


Úvod » Ponuka PRINT

Ponuka PRINT

Potlač log, čísel a mien na mieru

Tvojklub.sk už štandardne ponúka svojim zákazníkom a návštevníkom nášho internetového obchodu potlač vybraných športových dresov pre jednotlivcov už pri objednávke. No rovnako by sme radi ponúkli možnosti našej potlače aj športovým klubom, organizáciám či firmám, ktoré potrebujú dolniť na svoje dresy rôzne logá, čísla, erby či názvy.

Štandardne Vám vieme ponúknuť potlač špičkových klubov s ich originálnymi fontami:

FC Barcelona

Manchester United

Real Madrid

Bayern Munchen

Chelsea London

Borussia Dortmund

Naša ponuka teda zahŕňa:

- potlač čísel na športové dresy, po dodaní dresov Vám k typu Vašich dresov vyberieme vhodný font (typ písma) a farbu potlače a zašleme Vám grafický vizuál na schválenie.
- potlač mien, na základe Vášho presného rozpisu dodaného spolu s dresmi potlačíme mená a čísla podľa veľkostí ako si určíte vy sami, rovnako sa vopred pošle grafický vizuál na schválenie.
- potlač erbov a firemných log, v prípade potreby doplniť dres o logo Vášho sponzora (alebo viacerých sponzorov) Vám rovnako pošleme niekoľko návrhov ako môžu byť logá umiestnené a akú technológiu je pre danú potlač najlepšie použiť pre jej trvácnosť a zachovanie farieb a čitateľnosti.
- potlač športového oblečenia a vybania (pomôcok), v prípade potreby potlače(označenia) Vášho športového doplnkového oblečenia ako sú teplákové súpravy, tričká, trenírky, polokošele, šušťákové a zimné bundy či iné športové vybavenie a pomôcky Vám vieme rovnako ponúknuť niekoľko možností vhodnej personifikácie.
- výšivka, v prípade záujmu vieme rovnako ponúknuť aplikáciu log formou výšivky


V prípade, že Ste si ešte dresy nezakúpili a uvažujete o odvážnom a originálnom dizajne, v spolupráci s našimi dodávateľmi Vám vieme ponúknuť vlastné grafické spracovanie a originálne motívy podľa Vašich vopred zadaných inštrukcií. Športové značky, ktoré Vám vieme ponúknuť:
Keďže každý zákazník má svoje špecifiká je potrebné vopred odkonzultovať detaily konkrétneho dopytu telefonicky 0918 276 497 alebo mailom info@tvojklub.sk, kde Vám bude vypracovaný okrem grafických vizuálov aj najpriateľnejsí časový a cenový návrh.

Na spoluprácu s Vam už teraz sa teší,

tím Tvojklub.sk

NmIzMGI1