Doručenie vašich objednávok zabezpečuje:

 

Vaše bezpečné platby zabezpečuje:

Go Pay platby

 

Vaše osobné údaje chráni SSL certifikát:

 

------------------------------------------

Fandíme Slovensku

Vítame Vás na stránkach internetového obchodu Tvojklub, ktorý vznikol ako následok nedostatočnej ponuky kvalitných fans dresov na slovenskom trhu. Internetový obchod Tvojklub Vám prináša produkty vysokej kvality, výnimočného dizajnu a predovšetkým od originálnych výrovcov ako sú značky NIKE, REEBOK, ADIDAS, PUMA, ATAK a mnohe iné. Chceme všetkých návštevníkov stránky a stálych zákazníkov upozorniť, že pred objednávkou odporúčame si prečítať obchodné podmienky, aby sa tak predišlo prípadným komplikáciám. Príjemné nakupovanie Vám želá tím Tvojklub.

 

 

 


Tvojklub obchodné podmienky

 

Všeobecné obchodné podmienkty internetového obchodu www.tvojklub.sk

1. Predávajúci

2. Kupujúci

3. Vytvorenie objednávky

4. Možnosti platby a cenník dopravy

5. Doručenie objednávky

6. Možnosti vrátenia alebo reklamácie dodaného tovaru

7. Dodacia doba

8. Mailing list

9. Výmena tovaru

10. Storno (zrušenie) objednávky

11. Obchodné podmienky Tvojklub


1. Predávajúci - pod týmto pojmom rozumieme internetový obchod www.tvojklub.sk, zastúpený spoločnosťou MIZU SK, s.r.o., Marka Čulena 37, 080 01 Prešov, IČO: 47648627 DIČ: 2024023045. Spoločnosť MIZU SK, s.r.o. nie je platcom DPH. Kontakt na konateľa Martin Varga 0918 276 497, info@tvojklub.sk.
Internetový obchod www.tvojklub.sk sa zaväzuje ponúkať a predávať kvalitné výrobky overených značiek, so zreteľom na bezodkladné vybavovanie prijatých objednávok v čo najkratšom čase, v závislosti od základných kritérií dostupnosti jednotlivých produktov. Rovnako sa zaväzuje poskytovať pravdivé a zrozumiteľné informácie so zreteľom na čo najjednoduchší nákup.

2. Kupujúci - pod týmto pojmom rozumieme fyzické a právnické osoby, ktoré si skrz internetový obchod www.tvojklub.sk vyhliadnu, špecifikujú a záväzne objednajú konkrétny tovar skrz štandardný objdnávkový formulár. Pri potvrdzovaní objednávky si sú zároveň plne vedomé zodpovednosti za správne a pravdivé vyplnenie svojich údajov potrebných pre správnu a rýchlu realizáciu odoslanej objednávky, bezodkladnú platbu podľa zvolenej možnosti platby a rovnako si uvedomujú možnosti pre prípadné stornovanie objednávky, pri ktorých nedodržaní sú povinné tovar uhradiť v plnej sume, prípadne uhradiť vzniknuté náklady na dopravu či iné dokázateľné náklady spojené s realizovaním zadanej objednávky.

3. Vytvorenie objednávky - kupujúci môže na stránkach www.tvojklub.sk veľmi jednoducho a rýchlo vytvoriť objednávku a následne ju zaslať k spracovaniu. Prijatie objednávky mu bude potvrdené automatickým e-mailom so zrozumiteľným textom o prijatí objednávky. Pri vytváraní objednávky musí kupujúci dbať na správne vyplnenie svojich údajov a potrebných špecifík, v prípade, že má záujem o špeciálne úpravy je potrebné podrobne zadať o aké úpravy by sa malo jednať. V prípade, že s niektorým krokom potrebuje poradiť môže sa ešte pred objednávkou spojiť s kontaktnou osobou internetového obchodu www.tvojklub.sk. Objednávky vytvorené a zasielané do zahraničia budú vopred konzultované so zákazníkom, keďže náklady na dopravu v takomto prípade môže niekoľko násobne presahovať bežný štandard.

V prípade, že máte záujem o potlač mena a čísla, prípadne iného druhu potlače, je potrebné tieto informácie zadať hneď po zadaní osobných údajov a adresy do okienka s názvom "Tu môžete napísať doplňujúce informácie k objednávke:". Vaša objednávka bude spracovaná a potvrdená.

4. Možnosti platby a cenník dopravy - aktuálne je možné platiť prevodom na účet č. 4203714124/8360, paypal platbou/platobnou kartou alebo formou dobierky. Bližšie informácie na tomto odkaze Tvojklub kontakt .

Možnosti platby:

Spôsob platby
Objednávky do 100,00 € Objednávky nad 100,00 €
Prevodom na účet
bez poplatku bez poplatku
Dobierka
0,50 € 0,50 €
Platobná karta
2,9 % * 2,9 % *
Paypal účet 4 % * 4 % *

* percentom sa rozumie poplatok za zvolený spôsob platby ako percentuálna časť z celkovej hodnoty objednávky, t.j. vrátane prípadného poštovného. Pripočíta sa k hodnote objednávky ako samostatná položka.

Cenník dopravy:

Druh prepravy Objednávky do 100,00 € Objednávky nad 100,00 € Dĺžka dodania
Remax kuriér 6,00 € bez poplatku 24 hod
Slovenská pošta 3,50 € bez poplatku 24 hod
Zásielkovňa 5,00 € bez poplatku 24 hod

Info k doprave:
Remax kuriér - doručenie nasledujúci deň po obdržaní potvrdenia o odoslaní, na Vami udanú adresu. Odporúčame udať adresu kde sa obvykle zdržujete behom dňa (domov, práca, iný rodinný príslušníci a iné). Ponúkame tiež možnosť sobotného doručenia, ktoré sa poskytuje za príplatok a je to potrebné uviesť do poznámky, prípadne kontaktovať e-shop. Všetky potrebné kontakty, na ktorých sme k dispozícii kedykoľvek nájdete v sekcii Tvojklub Kontakt
Slovenská pošta - tovar sa zasiela 1.triedou s doručením nasledujúci pracovný deň odo dňa oznámenia odoslania. V niektorých prípadoch Vám môže byť doručené oznámenie o uložení zásielky na Vašej pošte.
Zásielkovňa - doručenie nasledujúci deň po obdržaní potvrdenia o odoslaní. Oproti štandardným kuriérskym službám je nutné vyzdvihnutie osobne na odberných miestach v rôznych miestach v Slovenskej a Českej republike, v rámci otváracích hodín príslušnej pobočky. Platba za tovar je možná priamo na príslušnej pobočke platobnou kartou alebo v hotovosti. Zoznam odberných miest a otváracích hodín nájdete na tomto odkaze - Zásielkovňa.

Je možný aj osobný odber v Prešove a jeho okolí po vzájomnej dohode.

5. Doručenie objednávky - objednaný tovar bude doručený na adresu uvedenú v objednávke, ak nie je dohodnuté inak. Akákoľvek zmena adresy musí byť ohlásená, najneskôr do 12 hodín od doručenia potvrdenia objednávky predávajúcim a to písomnou formou, ktorá bude rovnako potvrdená písomne. Vzhľadom na to že myslíme aj na životné prostredie je faktúra k dodanému tovaru je zasielaná v elektronickej forme na uvedný kontaktný mail, v prípade potreby ju samozrejme zašleme aj v papierovej forme na uvedenú adresu v čo najkratšom čase od vyžiadania.

6. Možnosti vrátenia alebo reklamácie dodaného tovaru - objednaný tovar môže kupujúci vrátiť do 14 dní od prevzatia bez udania akéhokoľvek dôvodu. Tovar musí byť vrátený nepoškodený, nenosený, neznečistený a nijako neupravovaný. Ak tovar nespĺňa tieto podmienky nebude reklamácia uznaná, alebo budeme požadovať náhradu vzniknutých nákladov spojených s úpravou tovaru do pôvodného stavu. Tovar môžete vrátiť zaslaním na kontaktnú adresu, nie však formou dobierky. V prípade zaslania tovaru späť nás prosím informujte o Vašom dôvode vrátenia emailom alebo písomne formou listu priloženého k vrátenému tovaru, aby sme mohli v prípade nespokojnosti zlepšiť vzniknuté nedostatky. Reklamáciu si kupujúci môže uplatniť podľa všeobecných reklamačných podmienok obchodného zákonníka Slovenskej Republiky, ktoré upravuje zákon č. 102/2014 Z. z., t.j. Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Na ponúkané produkty platí rovnako aj záruka 24 mesiacov. Pri objednávke tovaru s doplnkovou službou konkrétne ja jedná o doplnenie vlastnej potlače (tj. meno, číslo, logo a iné kreatívne prvky) nie je možné tovar reklamovať, keďže sa jedná o úpravu produktu na mieru. Reklamácia takéhoto tovaru je možná len prípade nesprávnej aplikácie požadovanej potlače (tj. skomolené meno, zámena požadovaného čísla, nesprávna farba loga). Touto cestou by sme radi upozornili, aby si každý zákazník skontroloval údaje v objednávke a to to konkrétne typ produtku, jeho špecifikáciu a všetky potrebné podklady, ktoré k potlači zasiela, v prípade zistenia vlastnej chyby až po dodaná tovaru nebude takáto reklamácia akceptovaná. K reklamácii je rovnako potrebné písomnou formou spresniť, čo je príčinou reklamácie tak, aby predávajúci jasne rozumel uvedenej príčine. Náklady spojené s reklamáciou budú zákazníkovi v prípade akceptovania reklamácie vynahradené vopred dohodnutou formou.

7. Dodacia doba - v prípade, že je tovar skladom, sú objednávky vybavované do 5 pracovných dní od ich potvrdenia. V prípade, že sa jedná o objednávku tovaru, ktorý nie je skladom, je o dodacej dobe kupujúci oboznámený do 48 hodín od zaslania objednávky a jej potvrdením kontaktnou osobu internetového obchodu www.tvojklub.sk. Ak by sa jednalo o objednávku s vysokou prioritou, je nutné sa informovať o dodacej lehote vopred telefonicky, aby nedošlo k zbytočnému nedorozumeniu. Keďže spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, pre jednotlivé produkty môžu byť dodacie lehoty od 1 do 5 týždňov, v závislosti ich stavu zásob. Ak však nie je pri Vami hľadanom tovare v popise uvedené inak, platí dodanie maximálne do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

8. Mailing list - v súlade so zákonom č.147/2011 Z.z. o reklame a zákonom č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách, si vyhradzujeme právo, použiť e-mail získaný prostredníctvom Vami realizovaných objednávok na komunikáciu s Vami a občasné zasielanie informačných e-mailov (newsletterov). Zasielanie newsletterov môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na link umiestnený na konci informačného e-mailu. V prípade, že o zasielanie informačných e-mailov (newsletterov) nemáte záujem, uveďte to pri vyplňovaní osobných údajov v okienku s nýzvom "Tu môžete napísať doplňujúce informácie k objednávke:"

9. Výmena tovaru - výmena tovaru je možná len na základe vzájomnej dohody, ktoré bude písomne potvrdená oboma stranami. Výmena tovaru je na náklady odosielateľa, pokiaľ zodpovedal kvalitatívnym požiadávkam a nebol vadný a tovar s osobnou dotlačou mena a čísla, prípadne iný tovar s dotlačou na objednávku nie je možné vrátiť v zmysle §12 ods 5. písm. c) zákona č. 108/2000 Z.z..

10. Storno (zrušenie) objednávky - v našom internetovom obchode môže kupujúci stornovať svoju objednávku do 24 hodín od prijatia potvrdenia objednávky, musí to urobiť písomnou formou a čo najskôr zaslať túto informáciu na kontaktný email so všetkými potrebnými údajmi, načoo mu príde informácia o stornovaní objednávky o tímu www.tvojklub.sk. Pri potrebe stornovat objednávku s doplnkovou potlačou, napr. mena alebo čísla, je potrebné zaslať storno rovnako písomnou formou, no do 12 hodín od prijatia potvrdenia objednávky. Storno objednávky po prekročení uvedených časových intervalov nie je platné a kupujúci si je vedomý svojej povinnosti uhradiť plnú sumu za objednaný tovar.
Storno objednávky môže vykonať aj predávajúci, a to vtedy ak objednávku dostane nekompletne vyplnenú prípadne s nežiadúcim obsahom alebo podozrivým obsahom. Kupujúcemu to ohlási písomnou formou do 24 hodín od prijatia objednávky.

11. Obchodné podmienky Tvojklub - tieto obchodné podmienky platia pre internetový obchod www.tvojklub.sk a boli vytvorené pre jasnú a korektnú komunikáciu medze predávajúcim a kupujúcim. V prípade akýchkoľvek najasností nás prosím neváhajte kontaktovať a konzultovať potrebné informácie.

Rovnako odporúčame si prečítať FAQ a možno si zodpoviete zvyšné otázky, na ktoré tu hľadáte odpoveď.

príjemný nákup praje tím Tvojklub

MjY3ZWVmO